Plaukų priežiūra šaltuoju laikotarpiu

Sukurta: 27 spalio, 2017 Autorius: Komentarai: 1

Atėjus žiemai ir darganotiems, šaltiems orams turėtumėte atkreipti dėmesį ne tik į šiltesnį garderobą, bet ir į plaukų priežiūrą. Juk tikrai norite džiaugtis gražiais plaukais ištisus metus! Lauke paspaudus šaltukui ir prasidėjus šildymo sezonui plaukai kenčia nuo temperatūrų skirtumo, sauso oro. Todėl labai svarbu žinoti pagrindines plaukų priežiūros taisykles šaltuoju metų laiku. Kaip saugoti plaukus ir kokias plaukų priežiūros priemones reikėtų naudoti pataria salono “Blanco Beauty” plaukų ekspertė Aušrinė Mačiulytė.
„Šaltuoju laikotarpiu galvos oda ir plaukai labai reaguoja i temperatūros skirtumus. Todėl būnant lauke visų pirma reiktų nešioti kepurę, tai apsaugo plaukus ir galvos odą nuo streso, temperatūros skirtumo viduje ir lauke. Dažniausios mūsų plaukų problemos šaltuoju metu: sausi, lūžinėjantys, besielektrinantys plaukai, todėl reiktų rinktis maitinančias plaukų priemones. Šampūnus su neutraliu pH, kurie turi augalinius ingredientus, be dažiklių, parabenų, silikonų ir sulfatų. Nuo elektrinimosi labai padeda maitinančios kaukės, todėl žiemą naudokite jas dažniau. Sausiems ir skilinėjantiems galiukams geriausia naudoti plaukų aliejuką, kuris sukuria aplink plauką apsauginį sluoksnį ir apsaugo nuo šalčio. Aliejukus geriausia rinktis, kurie savo sudėtyje turi lanolino, mineralų, baltymų, glicerino, augalinius ingredientus. Na ir nepamirškite, jog plaukus ir galvos odą taip pat reiktų pastiprinti vitaminais iš vidaus, kadangi šaltuoju laikotarpiu vitaminų gauname mažiau.“ – sako ekspertė.
Jei vasarą skubėdamos be baimės galite eiti į lauka drėgnais plaukais, tai šaltuoju laikotarpiu to daryti nevalia. Tai ne tik gali sukelti rimtas sveikatos problemas, bet ir labai kenkia plaukų grožiui. Trenkant plaukus, jie prisigeria vandens. Jei išeisite į lauką spaudžiant šaltukui, plaukuose likusi drėgmė virs ledu ir pažeis plaukų struktūrą. Todėl į šaltą orą patariama išeiti tik gerai išsidžiovinus plaukus, o jei naudojate plaukų džiovintuvą, dar palaukus kelias minutes, kol plaukai visiškai atvės.
Profesionalia belgiška plaukų kosmetika prekiaujančios Kirpykloms.lt specialistės, gerai išmanančios plaukų priežiūros subtilybes, sako, kad atvėsus orams pagrindinės priemonės yra plaukų nesausinantis šampūnas, geras balzamas ir giliai maitinanti, drėkinanti plaukus kaukė. Pastaroji turėtų būti naudojama bent kartą per savaitę ar dažniau, su ilgesniu išlaikymu. Kaukės nerekomenduojama tepti į šaknis, nes sukelia riebalavimąsi ir sunkiai išsiplauna. Tokiais atvejais plaukai greičiau susiriebaluoja ir atrodo kaip nešvarūs. Geriausias pasirinkimas čia būtų Botea serijos šampūnas ir balzamas MOISTURE bei intensyviai sausus, porėtus ir pažeistus plaukus atstatanti kaukė BIO PROTEIN. Taip pat rekomenduojami ir klienčių pamėgti BIO PROTEIN šampūnas bei kondicionierius. Žiemą labai naudingi ir nenuplaunami kondicionieriai. Jie geriau apsaugo plaukus negu nuplaunamos priemonės. Atėjus šalčiams itin tiks kondicionierius WAVE Leave-in su kviečių baltymais. Jis skirtas ne tik garbanotiems, bet visiems sausėti linkusiems plaukams.

Laima Rudinskaite
Autorius

Laima Rudinskaite

Postų istorija nuo: Laima Rudinskaite

Komentarai