UK salonų numylėtiniai – DIVA Profesional Styling

Sukurta: 23 sausio, 2018 Autorius: Komentarai: 0

„DIVA Professional Styling“ yra britų kompanija, turinti platų elektrinių plaukų formavimo prietaisų asortimentą, apimantį visas stiliaus kategorijas. „DIVA“ yra didžiausias prekės ženklas Jungtinėje Karalystėje, užsiimantis didmenine prekyba profesionaliais, grožio salonams skirtais prietaisais. Produktai parduodami daugiau kaip 30 pasaulio šalių. Sukurtas platus asortimentas: įvairūs plaukų džiovintuvai, tiesintuvai, suktuvai, garbanojimo žnyplės, plaukų kirpimo mašinėlės ir kt. Visi įrankiai yra sukurti, sukonstruoti ir ištestuoti Jungtinėje Karalystėje (UK), jie pripažinti ir naudojami geriausiuose, apdovanojimus pelniusiuose salonuose, pavyzdžiui, Trevor Sorbie ir Charles Worthington. Nuo mados šou užkulisių iki televizijos ir filmų filmavimo aikštelių, DIVA plaukų formavimo įrankiai mėgstami tiek stilistų, tiek pačių įžymybių.
Nuo pat atsiradimo „DIVA“ produktai sukaupė daugybę apdovanojimų ir nominacijų už puikią kokybę ir pirmaujančias technologijas. Neseniai „Hair Awards“ apdovanojimuose „Dynamica3400Pro Dryer“ buvo apdovanotas kaip geriausias plaukų džiovintuvas ir pelnė „Hairdryer 2015“ nominaciją, o „Session Hotpod“ ir „Session Hotpod Rollers Sets“ 2016 metais pripažinti kaip geriausi karšti suktukai.
„DIVA Professional Styling“ didžiuojasi tuo, kad kuriant produktus pasitelkiamos naujausios technologijos, reaguojama į naujas rinkos ir stiliaus tendencijas.
Unikalus Macadamia aliejaus, argano aliejaus ir keratino mišinys skirtas suteikti plaukams daugiau blizgesio ir sveikos išvaizdos, galingi m-power plaukų džiovintuvų varikliai greitai džiovina ir koncentruoja oro srautą; „Ionic Technology“ apsaugo nuo elektrinimosi ir švelnina plaukus. Jei norite greitai ir lengvai sukurti nuostabią žvilgančių plaukų šukuoseną, kuri išliks ilgai ir net namų sąlygomis atrodys lyg sušukuota profesionalo, Jūsų atsakymas yra „DIVA Professional Styling“.

Laima Rudinskaite
Autorius

Laima Rudinskaite

Postų istorija nuo: Laima Rudinskaite