Kaip nusidažyti plaukus namuose karantino sąlygomis?

Sukurta: 28 sausio, 2021 Autorius: Komentarai: 0

Kaip nusidažyti plaukus namuose karantino sąlygomis?

Daugelis iš mūsų neįsivaizduoja savo gyvenimo be grožio salonų, kuriuose mūsų plaukais rūpinasi savo darbą išmanantys specialistai. Tačiau ką daryti tuomet, kai realaus kontakto negali būti ir savo plaukų išvaizda tenka rūpintis patiems? Juk ne paslaptis, kad dažantys plaukus žmonės, jau po 2-4 savaičių pirmiausia susiduria su pagrindine problema – ataugusiomis plaukų šaknimis. Tiems, kurie ne kartą dažėsi plaukus namuose, rūpesčių nekyla, tačiau kurie patikėdavo šį darbą tik kirpėjoms, iššūkis nelengvas. Tad žemiau pasidalinsime keliais patarimais, kad būtų paprasčiau susikurti grožio saloną namuose.

Visų pirma rekomenduojame pasikonsultuoti su savo kirpėju dėl plaukų dažų ir oksidanto pasirinkimo. Jis Jums geriausiai patars, kokio tono dažus ir kokios stiprumo oksidantą Jums rinktis. Kirpykloms.lt pirkėjams siūlo belgų kompanijos Carin Haircosmetics dviejų tipų profesionaliam naudojimui skirtus plaukų dažus: Color Intensivo ir Lumea. Color Intevsivo praturtinti bičių vašku ir kviečių baltymais, kas padės apsaugoti plaukus, suteiks spindesio, o plaukai po dažymo išliks sveiki ir glotnūs. Lumea – skirti turintiems jautrią odą, natūralius ar ypatingai silpus plaukus, nes šie dažai be amoniako ir parafenilendiamino (PPD), praturtinti Boswellia Serrata ekstraktais, argano aliejumi bei kviečių baltymais, todėl plaukai liks dar labiau apsaugoti ir labiau žvilgės. Visi dažai žymimi numeriukais, kurių skaičiai reiškia tono, spalvos ir atspalvio pasirinkimą. Pirmas skaičius rodo toną – leidžia suprasti kiek šviesi ar tamsi yra spalva, t. y. nuo Nr. 1 juodos iki Nr. 10 platininės blondinės. Po taško esantys skaičiai nurodo spalvą ir atspalvį. Pavyzdžiui, dažas 5.1 yra šviesiai rudas tonas su pelenų spalva, o dažas 7.35 yra blondinės tonas su aukso spalva ir maumedžio atspalviu.

Oksidantas būna 5 stiprumų – 1,9%, 3%, 6%, 9% ir 12%. Jį reikia pasirinkti pagal poreikį – 1,9% – naudojamas tonuojant plaukus, 3%- žilų plaukų dažymui, tamsinimui ar dažymui tonas į toną, 6%- žilų plaukų dažymui; šviesinimui 1-2 tonais, 9%- šviesinimui 2-3 tonais ir 12%- šviesinimui 3-4 tonais. Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį, kad dažytų plaukų dažai nešviesina.
Be dažų ir oksidanto, rekomenduojama kartu įsigyti natūralų keratiną Allerga, kuris apsaugo plaukus dažymo metu, mažina, odos jautrumą, lengvina dažų užtepimą, o svarbiausia plaukai lieka žvilgantys ir sveikesni. Jis yra įmaišomas į dažų masę. O jeigu atsitiks taip, kad dažymo metu išsitepsite nepageidaujamą odos zoną: kaktą, kaklą, aplink ausis, problemą lengvai išspręsite su priemone, kuri skirta dažų likučių pašalinimui nuo odos – Stain Remover.

Dabar belieka įsitikinti, ar yra namie teptukas, indelis, vienkartinės pirštinės, vienkartiniai peniuarai, o ko trūks, išsirinksite iš kirpykloms.lt asortimento ir sumaišę dažus pagal naudojimo instrukciją kibkite į darbą. Dar geriau, jei namie turite pagalbininką. Juk papildomos rankos pravers, o plaukų dažymas taps smagiu laiko praleidimu kartu.
Nudažykite plaukų šaknis ir palaukite 30 min., po to sušlapinkite plaukų ilgį iki galiukų vandeniu, išmasažuokite dažus per visą plaukų ilgį ir palikite 5 minutėms. Tuomet kruopščiai išskalaukite dažus su šampūnu ir kondicionieriumi. Siekdami tobulo rezultato, naudokite specialiai po dažymo skirtą spalvą stabilizuojantį šampūną Stabilizing Shampoo ir kondicionierių pilnai atstatantį natūralų plaukų pH balansą pH Conditionier. Švelni „rūgšties“ formulė garantuos ne tik puikų plaukų valymą, bet ir uždarys žvynelius, todėl dažų pigmentai bus geriau fiksuojami plaukuose. Sudėtyje esantis glicerinas suteiks plaukams drėgmės, o kviečių baltymai sumažins plaukų poringumą ir padidins glotnumą.

Štai ir viskas! Jūs atrodysite lyg ką tik iš grožio salono. Būsite ne tik graži, bet atrasite ir daugiau privalumų – kainuos pigiau, laiko užims mažiau ir nereikės laukti savo užrašymo dienos.
O jei kils bet kokių klausimų, rašykite, skambinkite, mes būtinai padėsime. Ir nepamirškite plaukų dažymo namuose įspūdžiais pasidalinti su mumis! Sėkmės!

Kirpykloms.lt
Autorius

Kirpykloms.lt

Postų istorija nuo: Kirpykloms.lt